محل تبلیغات شما

محصولات برش لیزر

تکنولوژی لیزر توانایی تبدیل انواع مواد خام را به محصولاتی خاص و ویژه دارد. به همین دلیل است که امروزه شاهد استقبال صنعتگران از این تکنولوژی می‌باشیم. لیزر در کمترین زمان و با دقتی فراوان طرح ها و شکل هایی ویژه را پدید می‌آورد. دستگاه لیزر در سال‌های اخیر برای برش و حک انواع چوب مورد استفاده قرار گرفته و موجب تحول این صنعت گشته است. صنعتگران و طراحان به راحتی می‌توانند طرح‌ها و محصولاتی هنری و جذاب را تولید کرده و کسب و کارشان را توسعه بخشند. در حال حاضر می‌توان پیچیده‌ترین طرح‌ها را بر روی انواع چوب حک کرده و یا برش زد. پیش از این، با استفاده از روش‌های سنتی و مکانیکی تولید این گونه محصولات با دشواری بسیار همراه بوده و فعالیتی زمان بر به شمار می‌رفت. در برخی موارد نیز محصول نهایی کیفیت بالایی نداشت. لیزر این امکان را در اختیار افراد گذاشته تا با شخصی سازی و تولید طرح های متنوع، محصولاتی مختص به خود داشته باشند. محصولاتی جدید، نوآورانه و زیبا به سادگی بوک مارک‌ها یا به پیچیدگی انواع مبلمان چوبی به راحتی قابل ساخت هستند.

صنایع چوب ماهر بزرگترین سایت صنایع چوبی به ارایه طرح لیزر‌های مختلف می‌پردازد. از دیگر محصولات که در این بخش ارایه می‌شود طرح ساعت چوبی و طرح‌های تابلو چوبی سه بعدی زیبا و منحصر به فرد انواع آباژور‌های چوبی لیزری, می‌باشد. از آنجا که گستره محصولات چوبی بسیار زیاد می‌باشد صنایع چوب ماهر سعی در ارایه تمامی طرح‌های به روز و مفید در زمینه طرح لیزر آموزشی نظیر انواع پازل دوبعدی و پازل سه بعدی و نیز طرح‌های انواع نوشت افزار را دارد. از دیگر زمینه های کاربردی طرح لیزر, بالبینگ‌های سه بعدی می‌باشد که با حک طرح لیزری مد نظر بر روی ورق پلکسی گلس و انعکاس نور ایجاد می‌شود.

کاربردهای لیزر

+ حکاکی بر روی انواع سطوح چوبی

+ حکاکی بر روی چرم و انواع پارچه

+ حکاکی رویه کمربند، کیف، کفش و . .

+ حکاکی آرم و نوشته بر روی هدایای چوبی و چرمی.

خدمات برش لیزری چوب

خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزری چوب) کمک دست نجاران عزیز است به طوری که برای برش چوب معمولا از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزری چوب) استفاده میکنند سرعت بالای خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزری چوب) باعث شده که آنها تولید خود را بالا ببرند و در هزینه های خود صرفه‌جویی کنند و دیگر دلیل استفاده نجارها از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزری چوب) پرت کار کمتر می‌شود و باعث می‌شود که هزینه اولیه تولید کاهش یابد و قیمت کار پایین باشد و محصولات بیشتری بفروشند.

از مهمترین محصولاتی که میتوان با استفاده از خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزر چوب )میتوان تولید کرد در گذشته ‌آن را با اره مویی برش می‌دادند اول طرح را روی چوب میکشیدند و سپس آن را با استفاده از اره مویی برش میدادند این کار مهارت بسیار و دقت زیادی را می‌خواست و اما امروزه با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چوب ) به اسانی برش میدهند با کمترین هزینه میتوانید صاحب یه تابلو معرق شوید و زیبای خاصی را به خانه خود بدهید و معمولا از اشعار فارسی ویا ایات قرانی روی تابلو استفاده میشود

با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزری چوب) می‌توانید تابلو سه بعدی بسازید طریق ساخت تابلو سه بعدی این است که چوب‌ها با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چوب) تکه‌ای برش داده می‌شود با استفاده از چسب به روی هم چسبانده می‌شود تکه‌های چوب مانند تکه‌های پازل عمل می‌کنند و بعد از آن که تمام تکه‌های چوب روی هم سوار شدن تابلو تکمیل می‌شود این نوع تابلو بسیار مورد پسند مردم قرار گرفته است و هم اکنون بسیار مورد استفاده قرارمیگیرد و بر روی دیوار خانه‌ها نصب می‌شود.

دستگاه لیزر چوب

دستگاه لیزر چوب می تواند با بهره گیری از یک پرتوی قوی از نور متمرکز به راحتی انواع چوب را برش دهد.

برای ایجاد اشکال هندسی، سوراخ، حکاکی متن و نقش‌ها و طرح‌های پیچیده و ظریف بر روی سطوح چوبی از دستگاه لیزر چوب استفاده می‌شود. اجرای انواع طرح ها و لوگو‌های مارک بر روی سطوح چوبی با استفاده از دستگاه لیزر چوب انجام می‌شود.

از جمله کاربرد‌های دستگاه برش لیزر استفاده از آن در صنعت چوب و MDF است.

مزیت های استفاده از دستگاه برش لیزری و حکاکی چوب :

حساسیت بالای این دستگاه در ایجاد طرح های ظریف و بدون نقص

سطحی کاملاً صاف و بدون وجود خاک اره

این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که با عمق های گوناگون روی سطوح چوبی حکاکی کنید و در کمترین زمان ممکن طرح اولیه خود را به محصولی زیبا با ظرافت بالا تبدیل کنید.

از دستگاه لیزر چوب میتوان در ساخت وسایل چوبی از جمله: ساخت کمد دیواری،میز و صندلی و مواردی از این قبیل در کمترین زمان ممکن بهره گرفت.از این نوع دستگاهها در معرق و منبت کاری استفاده میگردد .

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در بالا ذکر شد، نتیجه می‌گیریم که برشکاری توسط دستگاه برش لیزر روشی مناسب در مقایسه با برش به وسیله‌ی شعله و پلاسما است. احتمال آسیب دیدن و تغییر شکل متریال در طی فرآیند برش با دستگاه برش لیزر بسیار کمتر از روش‌های سنتی است. قطعاتی که به روش لیزر برش داده می‌شوند نیازی به پرداخت کاری پایان کار ندارند زیرا هیچ گونه سوختگی و یا ضایعات روی سطح کار باقی نمی‌ماند و می‌توان قطعات را با تیراژ بالا و با کیفیت مشابه تولید کرد.

به عنوان حرف آخر باید بگوییم که دستگاه برش لیزر کم کم تبدیل به یک ماشین حرفه‌ای و محبوب شده است که کار برش و حکاکی روی انواع متریال را به نحو احسن امکان‌پذیر کرده است، کیفیت و سرعت این دستگاه ها روز به روز سیر صعودی طی کرده و طرفداران بیشتری را جذب خود کرده‌اند.


دستگاه‌ های صنعتی برش لیزری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی